رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

فراخوان ایده برای طراحی نشان «همایش سالانه اقتصاد مقاومتی»/ کالای ایرانی، جایزه برترین ایده

به گزارش روابط عمومی اندیشکده اقتصاد مقاومتی، همایش سالانه اقتصاد مقاومتی رویدادی مستمر است که با هدف «بهبود کیفیت تصمیم گیری در کشور» هر سال در یک بازه ۳ تا ۶ ماهه توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود و به یک موضوع راهبردی می پردازد. تاکنون ۱۰ دوره از این همایش برگزار شده است و از این منظر می توان آن را پرسابقه ترین رویداد اندیشکده ای در کشور دانست.

معرفی همایش سالانه اقتصاد مقاومتی

همایش سالانه اقتصاد مقاومتی توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی با همکاری نهادهای پژوهشی و دستگاه های اجرایی مختلف برگزار می شود. با توجه به رویکرد سیاستی و عملیاتی این همایش و محوریت تصمیم سازی در آن، تلاش برگزارکنندگان همواره بر بهبود کیفی این رویداد ملی متمرکز بوده است. تغییر همایش از یک رویداد یک روزه به رویدادی ۳ الی ۶ ماهه، افزودن نشست های تخصصی و افتتاحیه به همایش، دریافت «طرح سیاستی» به جای مقاله، ارائه و داوری طرح های سیاستی به صورت حضوری و با حضور اعضای کمیته داوران، نگارش و انتشار سند اقدامات راهبردی در حوزه موضوعی مورد نظر، درگیر کردن حداکثری صاحبنظران موضوع در جریان مباحث و گفتگوها و برگزاری همایش با همکاری نهادهای مسئول از جمله نوآوری هایی است که تاکنون در چارچوب همایش اقتصاد مقاومتی انجام شده است.

این همایش با توجه به موضوع سالانه خود، هر سال یک نشان (لوگو) متفاوت داشته است. اما با توجه به اهمیت حفظ و تعمیق ارتباط با مخاطبان و تاکید بر هویت واحد و یکپارچه این همایش سالانه، دست اندرکاران همایش بنا دارند از دوره یازدهم، یک نشان واحد برای آن طراحی کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد همایش اقتصاد مقاومتی در هر سال، می توانید به سایت های همایش مراجعه نمایید. (با کلیک بر روی نشان هر همایش، وارد سایت مربوطه می شوید.)

  

جایزه ایده برتر نشان همایش سالانه اقتصاد مقاومتی

از علاقمندان دعوت می شود ایده های خود را برای طراحی نشان همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با دبیرخانه دائمی همایش مطرح نمایند. فرصت ارسال ایده تا ۳۰ خردادماه است.

به ایده منتخب، یک دستگاه تلفن همراه ایرانی داریا تقدیم خواهد شد.

ارسال ایده: ۰۹۰۳۲۰۰۸۱۸۴ (پیامرسان بله و ایتا)

 جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.