رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

داوری طرح‌های سیاستی همایش «حکمرانی ارزی؛ ثبات و رونق اقتصادی» (جلسه اول)

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، در دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی به جای تمرکز بر مدل آکادمیک و مرسوم مقاله علمی، طرح سیاستی دریافت می‌شود. به این صورت که افراد پیشنهاد سیاستی خود را در قالب ارائه‌ای کوتاه آماده نموده و در جلسه داوری با حضور کمیته داوران همایش ارائه می‌نمایند. طرح‌ها به صورت حضوری داوری می‌شود و در نهایت طرح‌های برگزیده علاوه بر دریافت جوایز، فرصت ارائه در اختتامیه همایش و در حضور مسئولین عالیرتبه ارزی کشور را نیز خواهند داشت. با توجه به تعداد طرح‌های پذیرفته شده، چهار جلسه برای داوری طرح‌های سیاستی در نظر گرفته شد.

اولین جلسه پنجشنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ الی ۱۲ با میزبانی خانه اندیشه ورزان ایران و با حضور آقایان علی فکری رئیس سازمان سرمایه‎گذاری و کمک‎های اقتصادی و فنی ایران، علی مرتضی بیرنگ مدیرعامل شرکت سامانه‎های پایاپای رانک، محمد سلیمانی عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) و مصطفی موفق یامی پژوهشگر حوزه بانکداری بین‌الملل به عنوان کمیته داوران، برگزار شد.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.