رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست بازارسازی و مداخلات مؤثر ارزی در بازار ارز ایران

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «حکمرانی ارزی؛ ثبات و رونق اقتصادی» در سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. همایش سالانه اقتصاد مقاومتی یک رویداد مستمر و چندماهه است. بر این اساس در دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی، افتتاحیه در آبان، نشست‌های تخصصی در آذر و دی و اختتامیه در بیست و نهم بهمن ماه همزمان با سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی برنامه‌ریزی شده‌است. همچنین در جریان همایش «طرح‌های سیاستی» نیز توسط فعالان حوزه حکمرانی و سیاستگذاری کشور ارائه و به داوری گذاشته خواهد شد.

ششمین نشست: بازارسازی و مداخلات مؤثر ارزی در بازار ارز ایران

ششمین نشست‌ از دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «بازارسازی و مداخلات مؤثر ارزی در بازار ارز ایران»، سه شنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۴ الی ۱۷ و با میزبانی «مرکز مبادله ارز و طلای ایران» برگزار می‌شود.

در این رویداد تخصصی، آقایان علی سعیدی مدیرعامل مرکز مبادله ارز و طلای ایران، علی رضا گچ پز زاده معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران، محسن بوالحسنی مدیرعامل صرافی توسعه صادرات، محمدطاهر رحیمی کارشناس اقتصادی، حسین عطااللهی کارشناس اقتصادی (دبیر نشست) و سرکار خانم مینو کیانی راد معاون ارزی اسبق بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران حضور خواهند داشت.

جهت شرکت در این نشست نام، نام خانوادگی و کد ملی خود را به شماره ۰۹۰۳۲۰۰۸۱۸۴ به صورت پیامک ارسال و جهت مشاهده پخش زنده، به نشانی aparat.com/METT_IR/live مراجعه فرمایید.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل مشاهده است:جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.