رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست بازیگران حکمرانی ارزی؛ هماهنگی در سیاستگذاری و اجرا

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «حکمرانی ارزی؛ ثبات و رونق اقتصادی» در سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. همایش سالانه اقتصاد مقاومتی یک رویداد مستمر و چندماهه است. بر این اساس در دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی، افتتاحیه در آبان، نشست‌های تخصصی در آذر و دی و اختتامیه در بیست و نهم بهمن ماه همزمان با سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی برنامه‌ریزی شده‌است. همچنین در جریان همایش «طرح‌های سیاستی» نیز توسط فعالان حوزه حکمرانی و سیاستگذاری کشور ارائه و به داوری گذاشته خواهد شد.

چهارمین نشست: بازیگران حکمرانی ارزی؛ هماهنگی در سیاستگذاری و اجرا

چهارمین نشست‌ از دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «بازیگران حکمرانی ارزی؛ هماهنگی در سیاستگذاری و اجرا»، سه شنبه ۵ دی ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۴ الی ۱۷، با همکاری «کمیسیون اقتصادی دولت» و در محل ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

در این رویداد تخصصی، آقایان علیرضا شاهمیرزایی معاون تجارت و خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت، علی حسین نبی زاده عضو هیئت مدیره مرکز مبادله ارز و طلا، مجید کریمی مدیرکل دفتر بازارهای مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مجید شاکری مدرس دانشگاه و کارشناس مالیه بین الملل، موسی شهبازی غیاثی دبیر کمیسیون اقتصادی دولت، حسن حسن خانی کارشناس مسائل اقتصادی و سید حسن محفوظی مدیر گروه تولید و تجارت اندیشکده اقتصاد مقاومتی (دبیر نشست) حضور خواهند داشت.

جهت مشاهده پخش زنده این نشست، به نشانی aparat.com/METT_IR/live مراجعه فرمایید.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل مشاهده است:جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.