رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست سیاست ارزی بهینه در مختصات اقتصاد ایران

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «حکمرانی ارزی؛ ثبات و رونق اقتصادی» در سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. همایش سالانه اقتصاد مقاومتی یک رویداد مستمر و چندماهه است. بر این اساس در دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی، افتتاحیه در آبان، نشست‌های تخصصی در آذر و دی و اختتامیه در بیست و نهم بهمن ماه همزمان با سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی برنامه‌ریزی شده‌است. همچنین در جریان همایش «طرح‌های سیاستی» نیز توسط فعالان حوزه حکمرانی و سیاستگذاری کشور ارائه و به داوری گذاشته خواهد شد.

سومین نشست: سیاست ارزی بهینه در مختصات اقتصاد ایران

سومین نشست‌ از دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «سیاست ارزی بهینه در مختصات اقتصاد ایران»، چهارشنبه ۲۲ آذرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۴ الی ۱۷ و با همکاری «اندیشکده سیاستگذاری اقتصادی تهران» و «موسسه توسعه و تحقیقات اقتصادی دانشگاه تهران» و در محل دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در این رویداد تخصصی، آقایان تیمور رحمانی عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، محسن یزدان پناه کارشناس حوزه پولی و بانکی، محمد اخباری مدیر اداره بررسی‌های اقتصادی بانک مرکزی، مهدی نوری عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران و مهدی دارابی مدیر گروه پولی و بانکی مرکز پژوهش‌های مجلس حضور خواهند داشت.

جهت شرکت در این نشست نام، نام خانوادگی و کد ملی خود را به شماره ۰۹۱۷۷۷۷۶۶۱۵ به صورت پیامک ارسال و جهت مشاهده پخش زنده، به نشانی aparat.com/METT_IR/live مراجعه فرمایید.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل مشاهده است:

 جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.