رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست سرمایه‌گذاری بانک‌ها و پروژه‌های ملی

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی سلسله نشست «ابعاد و اولویت‌های سرمایه‌گذاری بانک‌ها در اقتصاد» ذیل گفتگوهای مسیر پیشرفت، با همکاری اندیشکده اقتصاد مقاومتی، وزارت امور اقتصادی و دارایی و دیگر نهادهای پژوهشی و دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌‎شود. این سلسله نشست با هدف ایجاد بستر گفتگو و تعامل میان کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه سرمایه‌گذاری بانک‌ها در جهت ارتقای آگاهی و دانش تخصصی و بهبود کیفیت تصمیم‌گیری در کشور طراحی شده‌است.

رویکرد گفتگوهای مسیر پیشرفت، سیاست پژوهی و عملیات پژوهی است و در هر سلسله نشست آن، یک موضوع محوری مدنظر قرار می‌گیرد. بر این اساس، سلسله نشست تخصصی ابعاد و اولویت‌های سرمایه‌گذاری بانک‌ها در اقتصاد در ۴ محور «ضرورت‌ها و اهداف سرمایه گذاری بانکی»، «بررسی عملکرد بانک‌ها در حوزه سرمایه گذاری اقتصادی»، «الزامات و چارچوب سرمایه‌گذاری بانک‌ها» و «مشارکت بانک‌ها در سرمایه‌گذاری پروژه‌های ملی» برگزار خواهد شد.

سرمایه‌گذاری بانک‌ها و پروژه‌های ملی

چهارمین جلسه این سلسله نشست به محور مشارکت بانک‌ها در سرمایه گذاری پروژه‌های ملی اختصاص دارد. میزبان این نشست وزارت امور اقتصادی و دارایی خواهد بود.

در این نشست، آقایان محمدجواد دانش معاون سرمایه گذاری داخلی صندوق توسعه ملی، هوشنگ فلاحتیان معاون برنامه ریزی وزارت نفت، عباس اشرف نژاد قائم مقام بانک ملت، محمد امینی رعیا کارشناس اقتصادی، حسین درودیان کارشناس اقتصادی و سید عباس عباسپور (دبیر نشست) حضور خواهند داشت.

پوستر برگزاری این نشست که در تاریخ یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲ از ساعت ۱۴ الی ۱۷ برگزار می‌‌شود، در زیر قابل رویت است:جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.