رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست جایگاه عوامل انسانی و سامانه‌ها در تشخیص فرار مالیاتی

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «نظام مالیاتی؛ عادلانه و هوشمند» در بازه آبان تا اسفند ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. در جریان این همایش که شامل افتتاحیه در بیست و سوم آبان، نشست‌های تخصصی در آذر و دی و اختتامیه در ابتدای اسفندماه است، به منظور تدقیق موضوعات و مباحث، ۷ نشست تخصصی در دستور کار قرار دارد. این نشست‌ها توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی در همکاری با مجموعه‌های پژوهشی و نهادهای مختلف برگزار می‌شود.

هفتمین نشست: جایگاه عوامل انسانی و سامانه‌ها در تشخیص فرار مالیاتی
هفتمین نشست‌ از نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «جایگاه عوامل انسانی و سامانه‌ها در تشخیص فرار مالیاتی» و با میزبانی مرکز آموزش و پژوهش سازمان امور مالیاتی برگزار می‌شود.

در این نشست، آقایان محمد پاریزی مشاور عالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی، هادی خانی رئیس مرکز اطلاعات مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی، بهرام مردان مدیر کل دفتر بازرسی سازمان امور مالیاتی، عزیز نادر سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات سازمان امور مالیاتی، داریوش درویشی سرپرست اداره کل حسابرسی ویژه سازمان امور مالیاتی، وحید عزیزی مدیرکل دفتر بازرسی، مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی سازمان امور مالیاتی، محمد نوری مدیر گروه مالیات اندیشکده کانون‌های تفکر ایران (ایتان) و علی ملک زاده مدیر گروه مالیات اندیشکده اقتصاد مقاومتی حضور خواهند داشت.

پوستر برگزاری این نشست که در تاریخ یکشنبه ۹ بهمن ماه از ساعت ۹ الی ۱۲ برگزار می‌‌شود، در زیر قابل رویت است:جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.