رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست حکمرانی داده و ظرفیت فناوری‌های مالی در مالیات‌ستانی

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «نظام مالیاتی؛ عادلانه و هوشمند» در بازه آبان تا اسفند ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. در جریان این همایش که شامل افتتاحیه در بیست و سوم آبان، نشست‌های تخصصی در آذر و دی و اختتامیه در ابتدای اسفندماه است، به منظور تدقیق موضوعات و مباحث، ۷ نشست تخصصی در دستور کار قرار دارد. این نشست‌ها توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی در همکاری با مجموعه‌های پژوهشی و نهادهای مختلف برگزار می‌شود.

ششمین نشست: حکمرانی داده و ظرفیت فناوری‌های مالی در مالیات‌ستانی

ششمین نشست‌ از نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «حکمرانی داده و ظرفیت فناوری‌های مالی در مالیات‌ستانی» و با میزبانی معاونت فناوری‌های مالیاتی سازمان امور مالیاتی (ساختمان طرح جامع مالیاتی) برگزار می‌شود.

در این نشست، آقایان ابوذر زهره وند مدیر انتقال دانش سامانه مودیان، فاضل مریدی دستیار وزیر امور اقتصادی و دارایی، شاهین مستوفی مدیرکل حسابرسی سازمان امور مالیاتی، حمیدرضا هادی پور جانشین دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات، وحید صیامی کارشناس فناوری‌های پولی و مالی، ندا بابادی معاون اداره کل فناوری اطلاعات سازمان امور مالیاتی و محمد مختوای کارشناس اندیشکده اقتصاد مقاومتی حضور خواهند داشت.

پوستر برگزاری این نشست که در تاریخ سه شنبه ۲۰ دی‌ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ برگزار می‌‌شود، در زیر قابل رویت است:جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.