رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست الزامات و آثار مالیات بر سود سپرده‌های بانکی

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «نظام مالیاتی؛ عادلانه و هوشمند» در بازه آبان تا اسفند ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. در جریان این همایش که مشتمل بر افتتاحیه در بیست و سوم آبان، نشست‌های تخصصی در آذر و دی و اختتامیه در ابتدای اسفندماه است، به منظور تدقیق موضوعات و مباحث، ۷ نشست تخصصی در دستور کار قرار دارد. این نشست‌ها توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی در همکاری با مجموعه‌های پژوهشی و نهادهای مختلف برگزار می‌شود.

دومین نشست: الزامات و آثار مالیات بر سود سپرده‌های بانکی

دومین نشست‌ از نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «الزامات و آثار مالیات بر سود سپرده‌های بانکی» و با میزبانی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

در این نشست، آقایان مهدی رعنایی مدیرکل دفتر مطالعات بخش عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی، جعفر مهدی زاده مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی، محمدرضا یزدی زاده عضو سابق شورای راهبردی نظام مالیاتی کشور، احمد زمانی رئیس سابق مرکز آموزش و پژوهش سازمان امور مالیاتی، محسن حسنی معاون دفتر فنی و مدیریت ریسک سازمان امور مالیاتی و موسی شهبازی غیاثی مدیرکل دفتر مطالعات اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور خواهند داشت.

این جلسه تخصصی در تاریخ ۲ شنبه ۱۴ آذرماه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در محل مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار می‌‌شود.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل رویت است:

همچنین نشست به صورت زنده از آپارات مسیر پیشرفت به نشانی زیر پخش خواهد شد:

aparat.com/masire.pishraft/live

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه نمایید.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.