رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست فرصت‌ها و چالش‌های سامانه مودیان

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «نظام مالیاتی؛ عادلانه و هوشمند» در بازه آبان تا اسفند ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. در جریان این همایش که مشتمل بر افتتاحیه در بیست و سوم آبان، نشست های تخصصی و اختتامیه در ابتدای اسفندماه است، به منظور تدقیق موضوعات و مباحث، ۷ نشست تخصصی در دستور کار قرار دارد. این نشست‌ها توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی در همکاری با مجموعه‌های پژوهشی و نهادهای مختلف برگزار می‌شود.

اولین نشست: فرصت‌ها و چالش‌های سامانه مودیان

اولین نشست‌ از نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «فرصت‌ها و چالش‌های سامانه مودیان» و با میزبانی مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی برگزار می‌شود.

در این نشست، آقایان افشین محمودیان معاون مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی، علی نصیری اقدم عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)، محمدرضا جعفریان مشاور مالیاتی اتاق اصناف، محمدرضا رسولی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، جواد اسکندری کارشناس مرکز پژوهش‌های مجلس، امیر کشورزاد مسئول سامانه ثبت برخط معاملات و محمد نوری کارشناس مالیاتی وزارت امور اقتصادی و دارایی حضور خواهند داشت.

این جلسه تخصصی در تاریخ ۴ شنبه ۹ آذرماه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در محل مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی برگزار می‌‌شود.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل رویت است:

همچنین نشست به صورت زنده از آپارات مسیر پیشرفت به نشانی زیر پخش خواهد شد:

aparat.com/masire.pishraft/live

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه نمایید.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.