رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست ارزیابی الگوهای تامین مالی ساخت مسکن از طریق بازار سرمایه

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «مسکن؛ پیشران تولید» یکشنبه ۱ اسفندماه برگزار خواهد شد. در جریان این همایش و به منظور تدقیق موضوعات و مباحث، ۸ پیش نشست تخصصی در دستور کار قرار دارد. این پیش نشست‌ها توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی در همکاری با مجموعه‌های پژوهشی و نهادهای مختلف برگزار می‌شود.

هشتمین پیش نشست: ارزیابی الگوهای تامین مالی ساخت مسکن از طریق بازار سرمایه

هشتمین پیش نشست‌ از هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «ارزیابی الگوهای تامین مالی ساخت مسکن از طریق بازار سرمایه» و به میزبانی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار می‌شود.

در این نشست، خانم نرگس رزبان معاون مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی و آقایان مجید کریمی مدیرکل بازارهای مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی، معین محمدی پور رئیس اداره مطالعات اقتصادی بورس کالا، حسن بان دبیر کمیته موسسین بورس املاک، تیرداد احمدی پژوهشگر اقتصاد کلان و میرهادی رهگشای کارشناس مسائل اقتصادی حضور خواهند داشت.

این جلسه تخصصی در تاریخ سه‌شنبه ۵ بهمن ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۷:۳۰ در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی و به دلیل رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی با حداقل افراد برگزار می‌‌شود.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل رویت است:

همچنین نشست به صورت زنده از صفحه اینستاگرام مسیر اقتصاد به آدرس زیر پخش خواهد شد:

https://www.instagram.com/masireqtesad/live

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه نمایید.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.