رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست الزامات بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان در طرح‌های ملی مسکن

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «مسکن؛ پیشران تولید» یکشنبه ۱ اسفندماه برگزار خواهد شد. در جریان این همایش و به منظور تدقیق موضوعات و مباحث، ۸ پیش نشست تخصصی در دستور کار قرار دارد. این پیش نشست‌ها توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی در همکاری با مجموعه‌های پژوهشی و نهادهای مختلف برگزار می‌شود.

ششمین پیش نشست: الزامات بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان در طرح‌های ملی مسکن

ششمین پیش نشست‌ از هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «الزامات بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان در طرح‌های ملی مسکن» و به میزبانی مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

در این نشست، آقایان علی وطنی مشاور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، بهروز محمدکاری رئیس بخش انرژی و نور مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، احمد طاهری اصل رئیس کمیسیون انرژی و محیط زیست سازمان نظام مهندسی کشور، علی محمد میرشمس دبیر انجمن شرکت‌های خدمات انرژی، حسن کریمی مشاور معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و احمد مرتضایی عضو آزمایشگاه سیاستگذاری انرژی مرکز تحقیقات علمی کشور حضور خواهند داشت.

این جلسه تخصصی در تاریخ چهارشنبه ۲۲ دی ماه از ساعت ۹ الی ۱۲ در محل مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و به دلیل رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی با حداقل افراد برگزار می‌‌شود.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل رویت است:

 

همچنین نشست به صورت زنده از صفحه اینستاگرام مسیر اقتصاد به آدرس زیر پخش خواهد شد:

https://www.instagram.com/masireqtesad/live

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه نمایید.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.