رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست پیش فروش مسکن؛ الزامات و سازوکارها

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «مسکن؛ پیشران تولید» یکشنبه ۱ اسفندماه برگزار خواهد شد. در جریان این همایش و به منظور تدقیق موضوعات و مباحث، ۸ پیش نشست تخصصی در دستور کار قرار دارد. این پیش نشست‌ها توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی در همکاری با مجموعه‌های پژوهشی و نهادهای مختلف برگزار می‌شود.

پنجمین پیش نشست: پیش فروش مسکن؛ الزامات و سازوکارها

پنجمین پیش نشست‌ از هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «پیش فروش مسکن؛ الزامات و سازوکارها» و به میزبانی وزارت راه و شهرسازی برگزار می‌شود.

در این نشست، آقایان مهدی رعنایی مدیرکل دفتر بخش عمومی وزارت اقتصاد، حسین معصوم مشاور وزیر اسبق راه و شهرسازی، پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، عبدالحمید مرادی مدیرکل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ایرج رهبر نایب رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران، محمد حسن مرادی معاون طرح و برنامه بانک مسکن و افشین بیک پور کارشناس مسکن اندیشکده اقتصاد مقاومتی حضور خواهند داشت.

این جلسه تخصصی در تاریخ سه شنبه ۱۴ دی ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در محل وزارت راه و شهرسازی و به دلیل رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی با حداقل افراد برگزار می‌‌شود.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل رویت است:

همچنین نشست به صورت زنده از صفحه اینستاگرام مسیر اقتصاد به آدرس زیر پخش خواهد شد:

https://www.instagram.com/masireqtesad/live

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه نمایید.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.