رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست بازآفرینی بافت‌های فرسوده؛ موانع و راهکارها

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «مسکن؛ پیشران تولید» یکشنبه ۱ اسفندماه برگزار خواهد شد. در جریان این همایش و به منظور تدقیق موضوعات و مباحث، ۸ پیش نشست تخصصی در دستور کار قرار دارد. این پیش نشست‌ها توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی در همکاری با مجموعه‌های پژوهشی و نهادهای مختلف برگزار می‌شود.

چهارمین پیش نشست: بازآفرینی بافت‌های فرسوده؛ موانع و راهکارها

چهارمین پیش نشست‌ از هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «بازآفرینی بافت‌های فرسوده؛ موانع و راهکارها» و به میزبانی شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار می‌شود.

در این نشست، آقایان محمدصالح شکوهی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، محمد آئینی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، کاوه حاجی علی اکبری مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، اردشیر گراوند مدیرعامل شرکت نقش کلیک و علی اصغر بدری مدیر اندیشکده مطالعات اندیشه شهر و اقتصاد حضور خواهند داشت.

این جلسه تخصصی در تاریخ دوشنبه ۲۹ آذرماه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در محل شرکت بازآفرینی شهری ایران و به دلیل رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی با حداقل افراد برگزار می‌‌شود.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل رویت است:

همچنین نشست به صورت زنده از صفحه اینستاگرام مسیر اقتصاد به آدرس زیر پخش خواهد شد:

https://www.instagram.com/masireqtesad/live

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه نمایید.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.