رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست سازوکار بهینه مشارکت نظام بانکی در طرح‌های ملی ساخت مسکن

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «مسکن؛ پیشران تولید» یکشنبه ۱ اسفندماه برگزار خواهد شد. در جریان این همایش و به منظور تدقیق موضوعات و مباحث، ۸ پیش نشست تخصصی در دستور کار قرار دارد. این پیش نشست ها توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی در همکاری با مجموعه های پژوهشی و نهادهای مختلف برگزار می شود.

سومین پیش نشست: سازوکار بهینه مشارکت نظام بانکی در طرح‌های ملی ساخت مسکن

سومین پیش نشست‌ از هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «سازوکار بهینه مشارکت نظام بانکی در طرح‌های ملی ساخت مسکن» و به میزبانی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی برگزار می‌شود.

در این نشست، آقایان مهرزاد ذاکری مدیر کل امور مجلس بانک مرکزی، هادی عباسی پژوهشگر اقتصاد و مشاور وزیر اسبق راه و شهرسازی، حسین درودیان پژوهشگر اقتصاد و مدرس دانشگاه، مجید شاکری کارشناس حوزه پولی و بانکی و محسن یزدان پناه کارشناس حوزه پولی و بانکی حضور خواهند داشت.

این جلسه تخصصی در تاریخ سه شنبه ۲۳ آذرماه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در محل پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و به دلیل رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی با حداقل افراد برگزار می‌‌شود.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل رویت است:

همچنین نشست به صورت زنده از صفحه اینستاگرام مسیر اقتصاد به آدرس زیر پخش خواهد شد:

https://www.instagram.com/masireqtesad/live

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه نمایید.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.