رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست عرضه اراضی عمومی و خصوصی؛ موانع و راهکارها

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی، هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «مسکن؛ پیشران تولید» یکشنبه ۱ اسفندماه برگزار خواهد شد. در جریان این همایش و به منظور تدقیق موضوعات و مباحث، ۸ پیش نشست تخصصی در دستور کار قرار دارد. این پیش نشست ها توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی در همکاری با مجموعه های پژوهشی و نهادهای مختلف برگزار می شود.

دومین پیش نشست: عرضه اراضی عمومی و خصوصی؛ موانع و راهکارها

دومین پیش نشست‌ از هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «عرضه اراضی عمومی و خصوصی؛ موانع و راهکارها» و به میزبانی سازمان ملی زمین و مسکن برگزار می‌شود.

در این جلسه آقایان غلامرضا مجیدی مدیرکل دفتر امور زمین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، غلامرضا کاظمیان مدیرکل دفتر طرح‌ریزی شهری وزارت راه و شهرسازی، اصغر رفیعی مدیرکل حفظ اراضی کشاورزی سازمان امور اراضی کشور، محمدرحیم رستمانی مدیرکل دفتر بهره‌برداری منابع طبیعی سازمان جنگل‌ها، عباس جهان‌بخش عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اصفهان، فرهاد بیضایی کارشناس حوزه مسکن و شهرسازی و محمدصالح شکوهی بیدهندی عضو هیئت علمی شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران حضور خواهند داشت.

این جلسه تخصصی در تاریخ دوشنبه ۱۵ آذرماه از ساعت ۹ الی ۱۲ در محل سازمان ملی زمین و مسکن و به دلیل رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی با حداقل افراد برگزار می‌‌شود.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل رویت است:

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه نمایید.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.