رهبر معظّم انقلاب: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم‌سازی و محکم‌سازی پایه‌های اقتصاد؛ این چنین اقتصادی چه در شرایط تحریم، چه در شرایط غیر تحریم، بارور خواهد بود و به مردم کمک خواهد کرد.

نشست ارزیابی اهداف و اثربخشی خصوصی سازی در ایران

به گزارش واحد رویداد اندیشکده اقتصاد مقاومتی سلسله نشست «ساماندهی شرکت‌های دولتی و خصوصی سازی» ذیل گفتگوهای مسیر پیشرفت، با همکاری اندیشکده اقتصاد مقاومتی و مرکز همکاری های تحول و پیشرفت برگزار می شود. این سلسله نشست با هدف بررسی چالش‌های موجود در حوزه مدیریت و ساماندهی شرکت های دولتی و ارائه راهکار برای حل آن، طراحی شده است.

رویکرد گفتگوهای مسیر پیشرفت، سیاست پژوهی و عملیات پژوهی است و در هر سلسله نشست آن، یک موضوع محوری مدنظر قرار می گیرد. بر این اساس، سلسله نشست تخصصی خصوصی‌سازی و ساماندهی شرکت‌های دولتی  در ۴ محور «نقش و مأموریت شرکت های دولتی در اقتصاد»، «مدل مطلوب حکمرانی بر شرکت‌های دولتی؛ متمرکز یا غیر متمرکز»، «اصول بودجه ریزی شرکت‌های دولتی و چهارچوب نظارت بر آن» و «ارزیابی اهداف و اثربخشی خصوصی سازی در ایران»، برگزار خواهد شد.

نشست ارزیابی اهداف و اثربخشی خصوصی سازی در ایران

چهارمین جلسه این سلسله نشست به محور واگذاری شرکت های دولتی اختصاص دارد. میزبان این نشست مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت خواهد بود.

در این نشست، آقایان حمیدرضا فولادگر مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، حسین عبده تبریزی مشاور اسبق خصوصی‌سازی وزارت امور اقتصادی و دارایی و استاد دانشگاه، داوود خانی معاون سابق برنامه ریزی سازمان خصوصی سازی، علی افضلی کارشناس مرکز پژوهش های مجلس و سید بهزاد بقایی کارشناس اندیشکده اقتصاد مقاومتی حضور خواهند داشت.

این نشست در تاریخ چهارشنبه ۵ آبان ماه از ساعت ۹ تا ۱۲ و به دلیل رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی با حداقل افراد برگزار می‌‌شود.

پوستر برگزاری این نشست در زیر قابل رویت است:جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.